Cheque ontvangen van Een aandeel in de Betuwe!

Maandagavond 23 mei was het een drukte van belang bij het Rabo-kantoor in Geldermalsen. Wij (Piet, Maarten en Jacqueline) waren namens onze vereniging samen met circa 15 andere stichtingen en verenigingen genodigd om cheques in ontvangst te nemen. Nou, dat doen we natuurlijk maar al te graag! Uit handen van Rabo-directeur Hans van Zuijdam kreeg Piet als laatste de cheque overhandigd, naast bloemen en streekproducten. Want ja, ons voorstel BIJ BEWUSTZIJN IN DE BETUWE had verreweg de meeste stemmen gekregen! Een fantastisch resultaat. In het voorjaar van 2017 gaan we hiervoor een grote actie organiseren, daarover later meer. Voor nu genieten we nog eventjes na …

Foto: Peter Venema

Foto: Peter Venema

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.