Donderdag 18 mei, 19:30u: film Racing Extinction in Stroomhuis Neerijnen

Traditiegetrouw organiseren de Imkervereniging West-Betuwe samen met het Stroomhuis Neerijnen jaarlijks een filmavond. Dit jaar staat het in het teken van Internationale Dag van de Biodiversiteit op 22 mei. Voorafgaand aan de film is er een bespreking vanuit BIJ BEWUST BETUWE over de wijze waarop wij in onze Betuwe de biodiversiteit kunnen vergroten. Er zijn vele initiatieven en ideeën: hoe kunnen we elkaar versterken en samen een een krachtige netwerk vormen?

Filmexpert Marc Westermann introduceert de bespreking en de film Racing Extincion: een aangrijpende film over het dramatisch verlies aan biodiversiteit. Meer info over de film op http://stroomhuisneerijnen.nl/…/551-201705-18-mei-racing-ex….

Aanvang 19:30 uur, entree 5 euro.

Stroomhuis Neerijnen, van Pallandtweg 1 in Neerijnen

NB: de provinciale weg tussen Meteren en Neerijnen is afgesloten! Omrijden via de snelweg of via Est.

2 comments to Donderdag 18 mei, 19:30u: film Racing Extinction in Stroomhuis Neerijnen

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.