Excursie 31-8 naar t Zoemhuske in Horst

t Zoemhuske

Op zaterdag 31 augustus organiseert Imkervereniging Eck en Wiel een excursie naar Noord-Limburg. We brengen dan een bezoek aan onze collega-imkers van ’t Zoemhukske in Horst. Bij hun imkerij is ook een prachtige grote insectentuin. Zie www.zoemhukske.nl voor meer informatie.

We gebruiken daar onze zelf meegebrachte lunch en daarna vertrekken we naar de Jochumhof in Steyl (ongeveer 20 minuten rijden) waar we een rondleiding krijgen door de botanische tuin. Zie hiervoor www.jochumhof.nl.

Programma:
10.30u ontvangst en rondleiding ’t Zoemhukske
12.30u lunch (zelf meebrengen) bij ’t Zoemhukske
13.10u vertrek naar Steyl
13.30u rondleiding Jochumhof
15.30u einde programma

Kosten:
7,50 per persoon, uitgaande van minimaal 10 deelnemers (bij minder dan 10 deelnemers gaat het niet door)

Aanmelden bij:
Maryann@dezandberg.org

Introducées zijn welkom, zij betalen 2,50 extra.

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.