Gezocht: Imker met bijen voor een unieke standplaats

Beste leden,

Via de NBV hebben we een inkomend bericht ontvangen met een oproep van iemand die op zoek is naar een imker om zijn of haar bijen te plaatsen op een erf van een melkveebedrijf. Zie hieronder het originele bericht:

Hallo,

Ik heb een melkveebedrijf in culemborg tegen een natuurgebied aan. Dit is 14 ha groot. Nu zou ik het leuk vinden om 1 of meerdere bijen volken op mijn erf te hebben. Heb hier zelf geen tijd voor maar vindt het wel heel leuk. Gebruik zelf zeer weinig bestrijding middelen . Kunt u mijn in contact brengen met iemand die dit leuk zou vinden om deze bij mijn te plaatsen.

Met vriendelijke groet,

Gijs de Raad

Wie is er geïnteresseerd in deze locatie om zijn of haar bijen te plaatsen? Neem eerst contact op met westbetuwe@gmail.com voor zijn gegevens.

2 comments to Gezocht: Imker met bijen voor een unieke standplaats

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.