Imkercafé in Culemborg zaterdag 6 oktober 2018

In Culemborg is sinds april 2017 een “Imkercafé” actief. Hierin hebben 23 imkers uit Culemborg en verre omstreken zich aangesloten bij een groepsapp waarop ze direct met elkaar over hun imkerervaringen c.q. vragen communiceren. Een praktische en vaak snelle hulp via de whatsapp! Drie á vier per jaar is er op zaterdagochtend een “Imkercafé”, waar een specifiek onderwerp of een activiteit wordt besproken of gedemonstreerd, een kringgesprek met koffie en zelfgebakken koek plaats vindt, of een bijenstal wordt bezocht. Meestal gebeurt dit op Caetshage, waar ook de verenigingsstal staat.

Aanstaande zaterdag 6 oktober om 10 uur is er weer een imkercafé, dit keer niet op Caetshage, maar in de (autovrije!) binnenstad van Culemborg, ongeveer 5 min lopen vanaf gratis parkeerterrein Palembus. Adres: Z-Cafe, Ridderstraat 4 (zijstraat van de Slotstraat). Iedereen is van harte welkom! Dit keer geen specifiek onderwerp maar wel een terugblik op een lange kurkdroge zomer, bijzondere omstandigheden en hoe de bijen en wij daarop gereageerd hebben bijvoorbeeld over de varroa: wat heb je ermee gedaan, mijten geteld? Na deze gespreksronde bij de koffie, kunnen we een bezoek brengen aan de stal van Peter Beens (30-40 volken). Dat is ruim 10 minuten lopen of de auto halen naar de Achterweg en daar parkeren bij het kerkhof. Kosten: 3 euro.

Meer info? Bel Ria Beltman 06-33315050.

Geef een reactie

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.