Oproep: Imkerdemonstratie op camping en plaatsen volken

Beste leden,

Hierbij een oproep van een camping. Wie geintereseerd is kan zelf contact opnemen met Karsten Pelsma:


Voor het activiteitenprogramma van onze camping voor komende zomer leek het ons leuk om iets van een imkerdemonstratie in te plannen. Is zo iets mogelijk en kennen jullie iemand die dit hier op locatie zou kunnen doen en welke kosten zitten daaraan?

Het lijkt ons erg leuk om dit als natuurbelevenis te laten zien aan onze kampeerders. Wij hebben eventueel wel mogelijkheden tot het plaatsen van één of meerdere volken. Dit kan zelfs op enige afstand van de kampeerplaatsen. Zijn er nog bepaalde eisen/wensen waar zo’n plaats aan moet voldoen?

Met vriendelijke groet

Karsten Pelsma

info@devergarde.nl

2 reacties aanOproep: Imkerdemonstratie op camping en plaatsen volken

Geef een reactie

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.