Keuring bijenproducten op Oogstmanifestatie BIJ BEWUST BETUWE

Keuring bijenproducten

Op zaterdag 7 oktober wordt een keuring bijenproducten georganiseerd. Je kunt daar het komend seizoen al rekening mee houden door een paar van je mooiste potjes honing apart te zetten. Ook andere bijenproducten kunnen worden ingeleverd ter keuring, bijvoorbeeld bijenwas, mede en honinggebak. In het document  www.bijkersgilde.nl/files/pdf/keuringsreglement2015.pdf staat alle informatie over welke producten je kunt inleveren en aan welke eisen deze producten moeten voldoen om een certificaat te krijgen. Op de website van het Bijkersgilde staat ook informatie over de wettelijke eisen waar een etiket aan moet voldoen.

Ook als je niet helemaal aan alle eisen kunt voldoen is meedoen een aanrader. Het is informatief, leerzaam en leuk om de producten waar je zorg aan hebt besteed aan anderen te laten zien.

 

Wie, waar en wanneer?

Dit evenement is bedoeld voor alle imkers van de regio Gelders Rivierengebied.

De honingkeuring vindt plaats tijdens de Oogmanifestatie van BIJ BEWUST BETUWE op zaterdag 7 oktober bij De Pluk, Rijksstraatweg 64 in Geldermalsen.

 

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.