Kloosterfair “Werk aan het Spoel”

Goilberdingendijk 40, Culemborg.
Open: 11.00 tot 18.00 uur / entree 2 euro

Voor meer info over deze fair op een bijzondere locatie met “exuberant gezellige kramen” (waaronder ook die van onze imkervereniging valt), zie www.kloosterfair.nl (entree 2,00 euro)
Er staan 117 kramen, er is een kinderplein met allerlei aktiviteiten, cultuur, natuur, kunst, duurzaamheid, koken, het restaurant de “Veldkeuken” is uiteraard open,”Bewust Culemborg”, fotografie, knus en kneuterig, ambachtslokaal, Zin in ijs, enz.enz.enz. Teveel om op te noemen en de Topper-fair van de wijde omgeving!
Onze bijenkraam staat op het plein “Fluitenkruid” (naast een boom.)

Alleen voor medewerkers is er parkeergelegenheid. Bezoekers: let op parkeerverbod op de dijk! En er is eenrichtingverkeer (van Culemborg richting Everdingen). Kom dus zoveel mogelijk lekker wandelend of fietsend vanaf Culemborg (aldaar gratis parkeren op Palembus-terrein vlakbij de dijk die je dan richting Everdingen volgt/ ongeveer 15 min lopen

We kunnen nog wat hulp gebruiken tussen 13.00 en 15.00 uur…..Wie wil ons helpen?
Het is goed te combineren met een gezellig gezins-uitstapje en een mooie wandeling!

Bel me a.u.b. 0345-524587 of 06-33315050
Ria Beltman

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.