Lezing over propolis een succes

Afgelopen dinsdagavond gaf Elbert Hogendoorn, van de vereniging Utrecht, een lezing over Propolis.  Elbert is werkzaam bij het RIVM als organisch-analytisch chemicus en is sinds de jaren ’80 geïnteresseerd in het product Propolis.

De presentatie is eerder gehouden binnen de groep Rivierengebied. Mede door de grote afstand was ervoor gekozen om het zuiderlijk deel nog een keer de gelegenheid te geven deze presentatie bij te wonen. Met 36 deelnemers uit de afdelingen Eck & Wiel, De Bommelerwaard en West-Betuwe kunnen we spreken van een mooie opkomst.

De presentatie sheets zijn hier te downloaden.
Document over het scheiden van propolis en was is hier te downloaden.

2014-sprekersavond-propolis-001

Geef een reactie

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.