NBV Studiedagen in November

De jaarlijkse ‘studiedagen in november’ zijn inmiddels een begrip binnen de NBV. Ook dit jaar staan drie zaterdagen in achtereenvolgens Beilen (8/11), Roermond (15/11) en Breda (22/11) gepland. Elk met een gevarieerd en boeiend programma met in de ochtend sprekers uit binnen- en buitenland en in de middag verschillende workshops. Een goed moment om uw bijenkennis verder te verrijken en in gesprek te raken met collega imkers.

Meldt u aan voor in ieder geval een dag!

Uitvoerige informatie en het aanmeldformulier vindt u op de NBV website: http://www.bijenhouders.nl/studiedagen

Door te reageren op dit artikel onderaan kunnen de leden op zoek naar een medereizigers. Geef aan of je op zoek bent of plaats beschikbaar hebt in de auto. Geeft ook de datum aan naar welke studiedag.

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.