Op pad met de IVN Plantenwerkgroep: op zoek naar de relatie tussen drachtplanten en wilde bijen.

Naar aanleiding van de bouw van het BIJHUIS  Chez Jeanine bij het  Stroomhuis gaat de IVN Plantenwerkgroep  woensdagavond 29 juli aandacht besteden aan de relatie wilde bijen / hommels en de planten in het landgoed en de kasteeltuin.

Het doel is om samen te kijken welke drachtplanten er voorkomen en of al bekend is welke bijen en hommels er vliegen. Misschien zien we die avond er nog een aantal. We lopen een rondje door de kasteeltuin, over de dijk en door het bos.

Start is om 19.30 uur bij het BIJHUIS bij het Stroomhuis. Tegen de schemer zijn we weer terug.

Iedereen is van harte welkom om de IVN Plantengroep te vergezellen.

Geef een reactie

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.