School bezocht in Meteren

Op 16 April hebben Piet Huitema en Jeanine Bollen de “Meester Aafjes Dalton” school in Meteren bezocht voor een educatieve morgen over de bijen aan groep 6, 7 en 8.
Het was een drukke ochtend omdat Piet en ik aan 1 stuk voor de “klas” hebben gestaan.

Er kwamen veel vragen van groep 7 en alle kinderen waren benieuwd wat er nou in dat gele kastje zat. En vooral gonsde het al door de school:” Er zijn echte bijen in de school.”
Gelukkig stelde Piet alle kinderen gerust dat de bijen achter glas zaten en dat hij ze graag allemaal weer mee naar huis zou nemen. En hij moedigde de kinderen ook aan even met de hand voorzichtig het glas aan te raken om te voelen dat het lekker warm is.

Zelf had ik de kids rond mijn tafel met alle imker spullen en een bijen kast met uitgebouwde ramen en honing ramen “zonder bijen natuurlijk”!! Vooral de beroker trok de aandacht, en of ik die even aan wilde steken. Nou das niet zo handig met een brandalarm in de school. Natuurlijk was het ook erg stoer om een imkersjas aan te trekken.

Het was wat ons betreft een leuke ochtend en aan het eind zijn we moe maar voldaan naar huis getogen.

Jeanine Bollen-van Amersfoort.

 

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.