Stem op ons!

Tijdens de afgelopen ALV in januari j.l. heeft het bestuur verteld dat we zijn overgestapt naar de Rabobank.  Mede omdat we dan aanspraak kunnen maken op financiële ondersteuning voor bij vriendelijke projecten. Vorige maand hebben we een project ingediend bij de Rabobank en deze is beoordeeld en goedgekeurd. Daarmee staat de deur open om stemmen te werven voor ons project.

We willen jullie vragen om te gaan stemmen via deze link op de website van de Rabobank. Stemmen kan tussen 1 en 30 juni. Zet daarom een reminder in de agenda om je stem niet verloren te laten gaan.

We vragen jullie ook om deze informatie te delen met andere imkers, familie en vrienden om een stem op ons uit te brengen.

Alvast bedankt!

2 comments to Stem op ons!

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.