Uitnodiging Oogstmanifestatie 7 oktober in De Pluk te Geldermalsen

BIJ BEWUST BETUWE nodigt u van harte uit op 7 oktober in De Pluk in Geldermalsen.

We hebben een programma voor elk wat wils: honingkeuring (zie vorige bericht), imkerartikelen van De Werkbij, presentaties van Arie Koster en Kars Veling, bloembollen en zaden en planten. Of kom gewoon gezellig langs om bij te praten en te kijken naar de prijstuitreiking, de tentoonstelling van schilderijen, foto’s en filmpjes of de kindervoorstelling Door het oog van de bijen.

We kijken uit naar uw komst!

Alex Obermeijer, Dick van Leeuwen, Henk Zomerdijk, Jeanine Bollen, Jacqueline van Rooij, Lia Schipper, Maarten Grethe en Ria Beltman.

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.