Uitnodiging: Voorjaarsledenvergadering Imkervereniging Eck en Wiel

Beste mensen,

Op donderdag 15 maart 2018 heeft onze vereniging haar voorjaarsledenvergadering. Na de pauze geeft de welbekende heer Arie Koster een lezing over ecologisch groenbeheer/ bermbeheer/ drachtplanten in de tuin.

Onze ledenvergadering begint om 20.00 uur in het jeugdgebouw van de Sint Annakerk, Beatrixstraat 11 te Eck en Wiel met het officiële gedeelte. Na de pauze (omstreeks 20.45 uur), geeft de heer Koster zijn lezing waarvan de aanvang gepland is om 21.00 uur.

Leden van uw vereniging worden bij deze uitgenodigd.

Met vriendelijke groet,

Cor Zuidema

Secretaris Imkervereniging Eck en Wiel e.o.

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.