Uitreiking diploma cursisten basiscursus Bijenhouden

Onder het mom van beter te laat dan nooit wil ik jullie nog even terugnemen naar 12 december 2014. Die dag kregen de cursisten van de basiscursus Bijenhouden hun diploma uit handen van bijenteeltleraar Jan Piet Frens. Jan Piet heeft elke cursist een voor een naar voren geroepen en een korte anekdote over ze verteld. Daarna mochten ze het diploma tekenen en meenemen.

Tijdens de cursus was Jan Piet af en toe naar het buitenland om ook daar mensen te leren hoe ze beter kunnen bijenhouden. Jan Piet vertelde vaak in de lessen over zijn ervaringen daar maar nog niemand had gezien hoe het er daar uitzag. Aansluitend op de diploma uitreiking heeft Jan Piet een presentatie gegeven van zijn belevenissen in de Afrikaanse landen.

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.