Vertrek voorzitter NBV

Van het Hoofdbestuur ontvingen we onderstaand bericht. Geïnteresseerden zijn natuurlijk van harte uitgenodigd te reageren.

“Helaas moeten we mededelen dat Wouter Schouwstra zijn functie als voorzitter en bestuurslid van de NBV om persoonlijke redenen besloten heeft per direct neer teleggen. Het bestuur van de NBV betreurt dit besluit, maar respecteert zijn beslissing.

De functie zal tijdelijk worden waargenomen door Bert Willigenburg, penningmeester van het hoofdbestuur.

Het bestuur gaat haar uiterste best doen zo snel mogelijk weer een enthousiaste en bewogen voorzitter voor te kunnen dragen aan de Ledenraad. Bent u geïnteresseerd in deze functie of weet u iemand die hier uitermate geschikt voor is? 
Stuur dan een berichtje naar Bert Willigenburg, l.g.willigenburg@hetnet.nl

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.