Verzamelaarsbeurs van Bij zaken 2015

IMG_5391Komt allen op zaterdag 28 maart 2015 naar de verzamelaarsbeurs van BIJ- zaken op landgoed Heerlijkheid Marienwaerdt in Beesd. Laat u inspireren door wat anderen zoal verzamelen op het gebied van bijen en de Imkerij. Op De Zorgimkerij worden ook nectarplanten en bollen verkocht of geruild en er is, evenals vorig jaar, een expositie van de verzamelobjecten van Baldi Dekker ingericht die u kunt bewonderen. De expositie staat dit jaar in het teken van zijn ex-libres verzamelingen. De expositie blijft na de beurs, tot en met 31 mei, te bewonderen. De maanden april en mei is de imkerij ook op zaterdag en zondag geopend tussen 10.30u en 15.30u, uitgezonderd de feestdagen.

IMG_5367Wat gaat u allemaal zien? Wat dacht u van honingpotten, sierhoningpotten, honingdraaiers, kuipjes honing (‘hotelcupjes’), koffiemelkcupdekseltjes met bij of honingraat, etiketten van honing, mede of honingwijn, honingbier of sterke drank, postzegels, munten met bijen of gedenkpenningen, geld (denk aan het laatste Nederlandse guldenbiljet van 50 gulden, noodgeld (vooral Duits, uit de diverse oorlogen), imkergereedschappen,  historische bijenkasten en korven, affiches van bijvoorbeeld honingfirma’s en bijenfilms, spaarpotten, kerstballen met bijtjes, vingerhoedjes bijvoorbeeld als bijenkorf, bijenboeken (een héél breed assortiment!), boekillustraties, gravures, litho’s, etsen, honingbierbierviltjes, emaille reclameborden, schoolplaten, ansichtkaarten, Ex Libris, briefpapier van honing- en wasverwerkende firma’s, rekeningen, speldjes, films/DVD’s/video’s, diaseries, imkertijdschriften zowel Nederlands als Internationaal, lucifermerken, sigarenbandjes, kinderspeelgoed, Maya-de-Bij en Winnie-the-Pooh verzamelspul, stropdassen, honingpotdeksels, bijenadvertenties, poëziealbumplaatjes, telefoonkaarten, vlaggen & vaandels, verpakkingsmateriaal, cadeaupapier, lepeltjes, gemeentewapens, Ambrosiusbeelden, servies en tegeltjes.”, etc.IMG_5378

Keuze genoeg! De lijst is waarschijnlijk nog lang niet compleet!

De dag is van 10.00 uur tot 16.00 uur.
Het programma en adres vindt u op http://www.dezorgimkerij.nl/agenda

Dick van Leeuwen en/of Lia de Leeuw
www.dezorgimkerij.nl
T, 0345 581063
M, 06-13735769

 

IMG_5373 IMG_5386 IMG_5393

 

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.