West-Betuwe aanwezig op Betuws Buffet 2013

Samen met Landschapbeheer Gelderland stond onze vereniging midden op het marktplein in Geldermalsen tijdens Betuws Buffet op zaterdag 21 september 2013. Landschapbeheer Gelderland maakte promotie voor de actie Bijenbosjes met de folder “Geef de bij een bloemetje” en zakjes gratis drachtbloemenzaad. Naast de ‘standaard’ kraamuitrusting met de observatiekast, folders en honingverkoop hadden we twee grote tafels tot onze beschikking waarop volop geknutseld kon worden door de kinderen en hun ouders. Kaarsen rollen in diverse modellen, rietstengels samenbinden voor een bijenhotel, in boomstammetjes gaten boren, tekenen en kleuren voor de wensboom en zelf prachtig gekleurde bijen knutselen van pijpenragers! Terwijl de kinderen zich uitleefden vertelden we de ouders over het bijvriendelijk maken van hun eigen tuin met drachtplanten en bijenhotels, het bijenhouden zelf en wat daarbij komt kijken, de beginnerscursus voor de enthousiastelingen en we hebben zelfs een nieuw lid mogen noteren!

We kregen ook heel wat leden op bezoek, hartstikke leuk om elkaar op deze plek te ontmoeten.
Dankzij het enthousiasme van Jacqueline, Jeanine, Wim, Ria, Piet en Robbert was het een groot succes!

1 comment to West-Betuwe aanwezig op Betuws Buffet 2013

Leave a Reply

  

  

  


Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.